fetihbey.com

Herşey gönüllerin fethi için..

"Avrupa Birliği Proje Müşaviri, Fetih Feytullah Coşkunsu'nun Resmi Websitesidir"

"Doğru cevabı sınav bittikten sonra vermek, sınava verilecek notu değiştirmez. Hayatın sınavları da öyle.."


Fetih Feytullah Coşkunsu

BİZ ARTIK GURBETÇİ DEĞİL, AVRUPALI TÜRKLERİZ

Belçika Gurbetçi Tv İnternet Televizyonu Canlı Yayın Arşivi"Sözlükten aktarılan 'gurbetçi' tarifine de bakacak olursak:

Avrupa'da doğup yetişen 3cü ve 4cü nesil Türk Toplumu olarak, bizler artık 'gurbetçi' değil; Avrupalı Türkleriz.
"

2020

TÜRKİYE VE AVRUPA TOPLUMU ÜZERİNE SOHBET

Kanal Fırat Canlı Yayın Arşivi"Türkiye ve Avrupa toplumu arasındaki önyargılar ancak,
Sivil Toplum Kuruluşlarımızın Türkiye-Avrupa ziyaretleri kapsamında, yerli kurum ve kuruluşlarla çalışmayı gözetip halk düzeyinde projeler üretirlerse asgari bir noktaya düşürülebilir. Siyasetin gölgesinde 'önyargılar' kaçınılmaz!"

2019

GELİŞMEK İÇİN ÖZELEŞTİRİ GEREKİR

Kanal Avrupa Canlı Yayın Arşivi"Bir çok konuşmamda ısrarla vurgu yaptığım 'maneviyat' kelimesinden kastım; gönül muhabbeti ve gönlü fethetme noktasında yapılması gereken çalışmalardır. Hem bireysel, hem de toplum olarak gelişmek için, mutlaka sağlıklı bir özeleştiri gerekir."

2017

AVRUPA'DA İNSAN-İ BİR VAZİFEMİZ OLSA GEREK

Kanal Avrupa Canlı Yayın Arşivi"Bizler inançlı insanlarız! Biz, herhangi bir şeyin tesadüf olduğuna oluştuğuna inanmayız! Biz, bugün Avrupa'da isek; Avrupa'da doğup yetiştiysek, bu sıradan bir mesele değil. Bu sebepten diyorum ki; gönüllerin fethi için bir takım çalışmaların yapılması gerekiyor. Bizim buralarda insan-i bir vazifemiz olsa gerek!"

2017

TOPLUM TEMSİLCİLERİMİZ UFUK SAHİBİ OLMALI

Fetihce International Tanıtım Fragmanı Arşivi"Herkesi aynı kefeye koyma derdinde değilim, fakat Avrupadaki sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizin, topluma 'katkıları' noktasında, inandırıcılıklarını yitirmemeleri için, uzun vadeli hedefler belirlemeyi alışkanlık edinmelidirler."


2015

CORONAVİRÜS'ÜN AVRUPA BİRLİĞİNE ETKİSİ

Türkiye İletişim ve Medya Federasyonu Canlı Yayın Arşivi"Avrupa Birliği, özellikle son 10 yılda, eski sosyalist yapısını kaybetme noktasına geldi! Bunu; farklı topluluklara karşı tutumlarından, ırkçı partilerin oy oranlar'nın yükselişinden, sosyal ve sağlık sektöründeki aşırı 'kapitalist' değişimlerden ve özellikle 'sağlık krizi' yaşadığımız şu günlerde AB üyesi ülkelerin 'mücadele' noktasında birbirlerini 'yalnız' bırakmalarından da görmek mümkün!"

2020

HER FİKİR, HER HAYAL BİR PROJEDİR ASLINDA

Fatsa Kültür Sarayı, Ordu Üniversitesi Arşivi"Kendinizi sadece bulunduğunuz üniversiteden veya
şehirden, mahalleden, hatta bulunduğunuz ülkeden
ibaret görmemeniz gerektiğini bilmeniz gerekiyor.
Ufkunuzu, vizyonunuzu geniş tutun!
"

2019

TOPLUMDAN UZAK KALIRSAK YOK OLURUZ

Kanal Avrupa Canlı Yayın Arşivi"Avrupa Türk Sivil Toplum Kuruluşları olarak, evvela Avrupa'daki insanımızla, Avrupa'daki meselelerle ve Avrupa'daki topluluklarla ilgilenmemiz gerektiği apaçıktır. Aksi taktirde bugün poz oluruz, yarın toz oluruz!"

2017

AVRUPA'DA GÖNÜLLERİN FETHİNE İHTİYAÇ VAR

Kanal Avrupa Canlı Yayın Arşivi"Bireyler ve toplum olarak herşeye ve herkese niçin siyasi bakmak zorundayız?! İşin aslına bakarsak; toplumu siyasetçiler kutuplaştırmıyor! Biz, toplum olarak kendi elimizle bu fırsatı siyaset arenasına sunuyoruz."

2017

MEDYA YAPIMCILARIMIZ SOSYAL SORUMLULUK ÜSTLENMELİ

Ordu Üniversitesi İkstisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Arşivi"Magazin programlarından Dizi senaryolarına, Sabah programlarından Anahaber bültenlerine kadar, televizyonlarımızda yayınlanan programların içeriğini genel anlamda gözden geçirecek olursak, görüyoruz ki; günümüzün medya yapımcıları, zihinsel olarak kendi çocuklarını bile zehirliyorlar, haberleri yok!"


2015

AVRUPALI TÜRKLERE VİZYON SAHİBİ GENÇLER LAZIM

Facebook Canlı Yayın Arşivi


"Geleceğe ümidle bakmak için evvela kendimiz ümidli olmamız ve kendimizden ümidli olmamız gerekiyor. Dünya'nın güzel bir dünya olmasını istiyorsak ve çocuklarımıza güzel bir dünya bırakmak istiyorsak; evvela çocuklarımızın dünya'yı güzelleştirecek güzel bir İÇdünya'ya sahip olmaları gerekiyor.."


2017

Whatsapp Hattı

+32 (0) 465 73 90 37

E-posta Adresi

fetihce@gmail.com